Ναι...δημιουργούμε!

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,312 μηνύματα.
Δύο χρυσά σταυρουδάκια, παραγγελία💛
IMG_20240526_193630.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,878 μηνύματα.
289FDB4F-BCF6-489F-9913-51E6DF0013F1.jpeg

IMG_5639.jpeg
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,490 μηνύματα.

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,312 μηνύματα.
Ο ερημίτης (μισό ακουαρέλα, μισό digital)
1721939031735.jpg
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,947 μηνύματα.

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,312 μηνύματα.
Βρε τί ταλέντο είναι αυτό ;;; Έχεις μαγικά χέρια...

Το περισσότερο που μπορώ να κάνω είναι δεντράκι με πουλάκια και λουλούδια...:upside:
Σ'ευχαριστώ πολύ πολύ😘 Το είχα αφήσει τώρα τελευταία, αλλά αυτή η τέχνη μου αρέσει πάρα πολύ, με εκφράζει..💜
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,488 μηνύματα.

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,312 μηνύματα.

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,488 μηνύματα.

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,312 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,490 μηνύματα.
Η Αφροδίτη είναι🌹
Ε τι να πω ... καθε φορα μας στελνεις... θεικα δακτυλακια, θεικη ματια,θεικο μυαλο.
Καλλιτεχνης... θελω μια αλλη ματια ως λατρης της τεχνης σου...
Την αφροδιτη φτιαχεις ε? ναι σωστα ...εκεινο το τιραντακι μηπως επρεπε να πεφτει? και λιγο παρακτω να δημιουργουσες δεν θα ηταν ανωφελο.ε?
Αχ αντρες... πεταμενα λευτα .
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,474 μηνύματα.
Μπράβο βρε συ @Εριφύλη! :) Στο περίπου, η Παναγία για παράδειγμα, πόσο χρόνο σου πήρε;
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,312 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,490 μηνύματα.
ωχ παναγια μου τιν τουτο?
πω πω καλα δεν μιλαω για την τελειότητα αποδωσης.... αυτη ειναι τελεια ορατη.
Δεστε τα αισθηματα ασφαλειας και ανεσης που βγαζει το μωρο και την ευχαριστηση για την εκβαση αυτη της μανας...
Καλα μολυβι να μιλαει δεν εχω ξαναδει....
Αναυδος και Βουβος Εριφυλη...
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,312 μηνύματα.
ωχ παναγια μου τιν τουτο?
πω πω καλα δεν μιλαω για την τελειότητα αποδωσης.... αυτη ειναι τελεια ορατη.
Δεστε τα αισθηματα ασφαλειας και ανεσης που βγαζει το μωρο και την ευχαριστηση για την εκβαση αυτη της μανας...
Καλα μολυβι να μιλαει δεν εχω ξαναδει....
Αναυδος και Βουβος Εριφυλη...
Σ'ευχαριστώ πολύ πολύ Γιάννη μου♥️☺️
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,210 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top