AntiFitness Thread!

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,534 μηνύματα.
Σήμερα δε τα κατάφερες να με σκανδαλίσεις, έφαγα ήδη και εγώ παγωτό 😂.
Καλή απόλαυση!

IMG_7215.gif



Ευχαριστώ πολύ.
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 1,473 μηνύματα.

Skiyo

Διάσημο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,158 μηνύματα.
1000007752.jpg

@American Economist Ήμουν πριν λίγο σε ένα σουπερμάρκετ στη Ελβετία και θυμήθηκα εσένα. :lol:
9.95 CHF είναι 10.68€ με τη ισοτιμία.
 

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,534 μηνύματα.

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,343 μηνύματα.

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,534 μηνύματα.
Επειδή λέγαμε για βάφλες το απόγευμα.

@Kate1914 @Micro

IMG_0291.jpeg
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,357 μηνύματα.

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,534 μηνύματα.
Πωωω ρε Φώτη σοβαρά μη μου το κάνεις αυτό τώρα, έχω να φάω βάφλες χρόνια ολόκληρα 😭😭😭 (καλή απόλαυση, τέλειες φαίνονται!)

Ήταν φανταστική, με παγωτό σοκολάτα bueno + Nutella + τριμμένο μπισκότο+ σιρόπι σοκολάτας.😋😋
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,357 μηνύματα.
Ήταν φανταστική, με παγωτό σοκολάτα bueno + Nutella + τριμμένο μπισκότο+ σιρόπι σοκολάτας.😋😋
FFoLQKxXEAAcmi1.jpg
Μόλις με σκότωσες ρε φίλε έλεος. Δηλαδή από όλες τις γεύσεις του κόσμου την Bueno βρήκες και εσύ; Και Nutella; Επίτηδες το κάνεις; 🥲

Δε σε λίγωσε όμως τόση σοκολάτα και τόσο γλυκό;
 

Skiyo

Διάσημο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,158 μηνύματα.
1000007888.jpg

Έφαγα ωραίο παγωτακι από σουπερμάρκετ, 4.5€ για 100ml 😑 ( η φατσούλα πάει για τη τιμή ανάλογη με τη ποσότητα)
 

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,534 μηνύματα.
View attachment 136540Μόλις με σκότωσες ρε φίλε έλεος. Δηλαδή από όλες τις γεύσεις του κόσμου την Bueno βρήκες και εσύ; Και Nutella; Επίτηδες το κάνεις; 🥲

Δε σε λίγωσε όμως τόση σοκολάτα και τόσο γλυκό;

Είχα να φάω γλυκό από το Σάββατο για τον σκοπό αυτό. Επίσης, δεν έφαγα κάτι άλλο το βράδυ ώστε να μην μου πέσει βαρύ στο στομάχι, ουσιαστικά η βαφλα αυτή ήταν το βραδινό μου. Άξιζε όμως καθώς βάφλες τρώω κυριολεκτικά 1-2 φορές το χρόνο καθώς είναι αρκετά βαρύ γλυκό.
 

Skiyo

Διάσημο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,158 μηνύματα.
Φίλος μου από το Βέλγιο μου έφερε αυτές τις σοκολάτες...
1000008999.jpg
 

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,534 μηνύματα.

Skiyo

Διάσημο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,158 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 23,811 μηνύματα.
View attachment 136542
Έφαγα ωραίο παγωτακι από σουπερμάρκετ, 4.5€ για 100ml 😑 ( η φατσούλα πάει για τη τιμή ανάλογη με τη ποσότητα)

Σοβαρά τωρα πλήρωσες ενα παγωτό 45 ευρω το κιλό ;; :laugh:

εγω θα τους έλεγα να το βάλουν στο γκώλο τους.

2 πιτουλες απόψε από Μπαρμπαλια

Φιλαδέλφεια

τραβήχτηκα ώς εκει γιατι σχεδόν όλα στη περιοχή μου ειναι για τον γάϊδαρο καβάλα

Πιτα παπού 5 στα 10... Μαγκάλι 6 στα 10 .... Μανουσάκια 5-6 στα 10 Θρακομακεδονες που πέρασα έχει κλεισει ο Μανώλης που είχε σουβλάκια άνοιξε ενα άλλο με πολιτικά πιατα εντάξει εκει πάς με παρέα να πιεις και κανα ουζάκι.

Χθες κτυπησα δυο μεγάλα ντονατ από το Νάνου. Ωραία ήταν.
 

Συνημμένα

  • IMG_20240828_222741.jpg
    IMG_20240828_222741.jpg
    925.4 KB · Εμφανίσεις: 21

Skiyo

Διάσημο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,158 μηνύματα.
Σοβαρά τωρα πλήρωσες ενα παγωτό 45 ευρω το κιλό ;; :laugh:

εγω θα τους έλεγα να το βάλουν στο γκώλο τους.
Ήμουν στη Ελβετία και πήρα από το σουπερμάρκετ αυτό το παγωτό.
Άλλες τιμές, άλλοι μισθοί. Στη Ζυρίχη που ήμουν οι περισσότεροι έχουν αυτοκίνητο από 30.000+ έως 100.000€
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 23,811 μηνύματα.
Ήμουν στη Ελβετία και πήρα από το σουπερμάρκετ αυτό το παγωτό.
Άλλες τιμές, άλλοι μισθοί. Στη Ζυρίχη που ήμουν οι περισσότεροι έχουν αυτοκίνητο από 30.000+ έως 100.000€

Α κατάλαβα δεν έχουν που να τα χαλάσουν και αυτοί.

Σιγά μην πετουσα τόσα λεφτά στο δρόμο θα έπαιρνα ένα airbnb και θα το νοίκιαζα σε τουρίστες.

Κάθε φορά που παω με αμάξι στην Αθήνα το μετανιώνω πραγματικα καταστρέφεις το αμάξι με τα σταματα ξεκινά και τα φανάρια συνεχώς.

Θελω να παρω ενα σκουτερακι κ να το αφήσω το άμαξι στο γκαραζ μόνο για εκδρομές!
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,888 μηνύματα.
Θελω να παρω ενα σκουτερακι κ να το αφήσω το άμαξι στο γκαραζ μόνο για εκδρομές!
Κάθε ποσο κανεις εκδρομές; Γιατι και καθολου να μην το χρησιμοποιεις παλι θα χαλάσει καποια στιγμή.
 

Κάμπια

Διάσημο μέλος

Η Κάμπια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,002 μηνύματα.
Αυτή η σβούρα είναι εθιστική και δεν έχω σταματήσει να μασουλάω

prod_img-6598524_pr-sco-175g.png
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,834 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top