First Dates (2024) - Star TV

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,574 μηνύματα.
Εγώ δεν φορούσα σιδεράκια, αλλά τα δοντάκια μου είναι ίσια και κάτασπρα.

Έλεος. Ο,τι πιο αντιαισθητικό αυτά τα δόντια..
Ήσουν πολύ τυχερή, προσωπικά για να τα φτιάξω πήρα πολλά χρόνια και πολλά λεφτά, αλλά το αποτέλεσμα είναι σωτήριο, όχι μόνο αισθητικό, αλλά και ιατρικό.
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,357 μηνύματα.
Ο κότσος που έχει κάνει την κολακεύει καθόλου, τα αυτιά της είναι τεράστια
Ναι, ισχύει αυτό.
Η Θεσσαλονίκη είναι μικρή πόλη; :dizzy2: Τι λέει;
Εγώ δεν φορούσα σιδεράκια, αλλά τα δοντάκια μου είναι ίσια και κάτασπρα.

Έλεος. Ο,τι πιο αντιαισθητικό αυτά τα δόντια..
Τι να κάνουμε, δεν είναι όλοι από γεννησιμιού τους με τέλεια δόντια. Κάποιοι έχουν και στραβά, κάποιοι και με κενό κ.ο.κ. Μην είμαστε τόσο σκληροί.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 20,328 μηνύματα.
Το πλαστικό έχει πρόβλημα με το πρόσωπο του ανθρώπου. Χφτου βρωμοπατσαβούρα.
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,574 μηνύματα.

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,415 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ τι μου θυμίζει η Ζωή: #sorrynotsorry
2b89bf5f4fec244ea2ebde6b500140be.jpg
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,357 μηνύματα.
Δίκιο έχει η μικρή πάντως, τι κοιτάει συνέχεια πλάγια ο τύπος;
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,415 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,747 μηνύματα.
Θέλω να νιώθω η χαζη στη σχέση

Τύπε φύγε. ΦΥΓΕ!

Στυλακι πρωην μου.
 

Μήτσος10

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 2,142 μηνύματα.
Ο φίλος είναι ξεκάθαρα εγω
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Θέλω να νιώθω η χαζη στη σχέση

Τύπε φύγε. ΦΥΓΕ!

Στυλακι πρωην μου.
Γτ κάποιος να θέλει να νιώθει χαζός/η στη σχεση
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,357 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,747 μηνύματα.
Ο φίλος είναι ξεκάθαρα εγω
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Γτ κάποιος να θέλει να νιώθει χαζός/η στη σχεση

Την ίδια απορία έχω και εγώ
Γιατι τα θελει ολα έτοιμα απο τον άλλο ΚΑΙ γιατι θελει να σε κανει να νιωσεις άνετα να επαναπαυθεις για να σε εξαπαταει. Συν οτι σε χειριζεται παιζοντας τη χαζή ή ΕΙΝΑΙ ενιοτε και χαζη και θελει να το κρυψει.
 

Μήτσος10

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 2,142 μηνύματα.
Γιατι τα θελει ολα έτοιμα απο τον άλλο ΚΑΙ γιατι θελει να σε κανει να νιωσεις άνετα να επαναπαυθεις για να σε εξαπαταει. Συν οτι σε χειριζεται παιζοντας τη χαζή ή ΕΙΝΑΙ ενιοτε και χαζη και θελει να το κρυψει.
Οκει καπου το πιασα


Ρε Ιωάννα τι λαιμός είναι αυτός, καμηλοπαραδαλεως
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,415 μηνύματα.
ΠΟΥ ΠΑΤΕ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΔΟΝΤΙΑ ΓΑΜΩ🥲

κάντε κάνα καθαρισμό, έλεος.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,747 μηνύματα.
Και μαλακιστης εισαι Γιωργη
 

Μήτσος10

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 2,142 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 20,328 μηνύματα.
Άσχετα με το αν βγάζει κάτι περίεργο η φάτσα της Ιωάννας, έχει ξεκάθαρα το τέλειο στυλάκι για ραντεβού και σχέση.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,747 μηνύματα.
Άσχετα με το αν βγάζει κάτι περίεργο η φάτσα της Ιωάννας, έχει ξεκάθαρα το τέλειο στυλάκι για ραντεβού και σχέση.
Απο τον κωλο και κατω κουκλάρα ειναι για κανα φακα κρακα.

Επάνω, γάμπαρη
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,415 μηνύματα.
Top