First Dates (2024) - Star TV

nearos

Διάσημο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαέστρος. Έχει γράψει 3,320 μηνύματα.
Γιατί έχει πουλιά να φασωνονται φέρτε πίσω τις καρδιές που ενώνονται και επιτέλους ΚΑΝΤΕ ΤΟΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΑΡΙΟ ΝΑ ΣΚΑΣΕΙ
 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,872 μηνύματα.
Αα φασώθηκαν όντως αυτοί, άι στο καλό.


Θεέ μου τι βλέπω, της άλλης της έπεσε η μυζήθρα. Ε ρε φίλε τι χαζοί που είναι αυτοί οι δύο, μια χαρά τους ταίριαξαν τελικά.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 19,169 μηνύματα.

nearos

Διάσημο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαέστρος. Έχει γράψει 3,320 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 19,169 μηνύματα.
Σου πήρε τη βέρα ο αλήτης
Χάρισμα του, μάγκας ο τύπος. Άσε που αυτή είχε περίεργα γούστα, ήθελε καράφλα στον άντρα (ευτυχώς δεν έχω) και τατουάζ (που επίσης είναι big no για μένα).
 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,872 μηνύματα.

nearos

Διάσημο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαέστρος. Έχει γράψει 3,320 μηνύματα.
Χάρισμα του, μάγκας ο τύπος. Άσε που αυτή είχε περίεργα γούστα, ήθελε καράφλα στον άντρα (ευτυχώς δεν έχω) και τατουάζ (που επίσης είναι big no για μένα).
Σε παρακαλώ μη κάνεις τατουάζ
Όχι γιατί φοβάμαι τίποτα αλλά για το περιεχόμενο που ξέρω τι θα είναι
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 3,138 μηνύματα.

nearos

Διάσημο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαέστρος. Έχει γράψει 3,320 μηνύματα.

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,872 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 19,169 μηνύματα.
Σε παρακαλώ μη κάνεις τατουάζ
Όχι γιατί φοβάμαι τίποτα αλλά για το περιεχόμενο που ξέρω τι θα είναι
Αν έκανα θα έκανα μόνο καμμία περικεφαλαία ή τον Χάρο να δείχνει τον απέναντι μου. Αλλά το κακό με τα τατουάζ είναι πως Α) δεν βγαίνουν εύκολα και Β) όσο μεγαλώνεις τόσο πιο σκατά γίνονται λόγω δέρματος. Κιτρινίζουν κιόλας.

Το σώμα μας πρέπει να επιστραφεί πίσω όπως το παραλάβαμε.

Δεν ημουν εδω να σας ενημερωσω αλλα η φελισια ηταν ταλεντο του Hayate
Ώπα, για δώσε info.

Άστη τη Βέρα, όλοι ξέρουμε πως η Φελίσια είναι το άλλο μισό του Γιάννη.
Δύσκολος συναγωνισμός.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 3,138 μηνύματα.
Δεν τον έβλεπα αυτόν ποτέ, αλλά όντως; Σοβαρά τώρα;
Μην εκπλήσσεσαι , εχει περασει απο εκει κοσμακης και κοσμακης
Ώπα, για δώσε info.
Δεν εχω καποιο επιπλεον ινφο , την γλαστρα απ'οσο ξερω εκανε
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 19,169 μηνύματα.
Μην εκπλήσσεσαι , εχει περασει απο εκει κοσμακης και κοσμακης

Δεν εχω καποιο επιπλεον ινφο , την γλαστρα απ'οσο ξερω εκανε
Έλα ρε φίλε, τι ήθελε το κουκλί στην βουλή των απανταχού παρακμιακών τελειωμένων;;;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,193 μηνύματα.
Θέλω να πάω σε αυτό το μαγαζί κ να δοκιμάσω αυτή τη κόκκινη καρδούλα
 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,872 μηνύματα.
Αχ δεν μπορώ, μόνο που βλέπω τον πληροφορικάριο με την Μαρία με πιάνουν αυτομάτως τα γέλια :laugh::laugh::laugh:
 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,872 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ είναι αστείο, αλλά και κριντζ μαζί όποτε παίζει κάποιος μουσική και αρχίζουν και όλοι οι υπόλοιποι να κοπανάνε ό,τι βρουν μπροστά τους.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 3,138 μηνύματα.
ωπα ρε γιατι τον εκανε ετσι
 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,872 μηνύματα.
Μικρή χαζή είναι. Ε τώρα δεν έπρεπε, κακό αυτό. Δεν το περίμενα. Αν και φάνηκε λίγο όταν του είπε ότι δεν την απασχολεί ιδιαίτερα το κομμάτι των σχέσεων στη ζωή της.
Από την άλλη, ίσως και να γλίτωσε ο Νικήτας, μου φάνηκε πολύ καλό παιδί για αυτήν από αυτά που είδαμε στο τέλος.
bitch πρέπει να είναι. Με αγγελικό πρόσωπο απλά.
Τελικά ναι, όντως δίκιο είχες
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top