First Dates (2024) - Star TV

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 19,077 μηνύματα.
Σαν τον GodSolomon από τον hayate μοιάζει πάντως.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 22,371 μηνύματα.
Τουλάχιστον αυτος δεν θα δώσει το λουλουδι στον Τάσο σαν τον άλλον τον παπαράτσι :hehe: :hehe:
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 3,077 μηνύματα.
τι λεει μωρε αυτη 19 χρονων , ηθοποιος 100%
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,601 μηνύματα.
Ποδολογα, και θελω μια να μου βγαλει το νυχι στο μεγαλο δαχτυλο γιατι εχει μπει μεσα
 

nearos

Διάσημο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαέστρος. Έχει γράψει 3,117 μηνύματα.
κι εγω το εχω αυτο, δεν κανει να κοροιδευουμε (πολυ)
Ε, και γω οταν δε φοραω τα γυαλιά μου. Ειναι go to ατακα
μπορει να χει και γυαλινο.
Δε το 'χα σκεφτεί αυτό, εχεις δίκιο. Παρόλο που βλεπω να κουνάει το μάτι του, ενω στα γυάλινα δεν εχει τοση ευελιξία απο οτι εχω δεί..

"Ασυνηθιστα μάτια" ισως του βγει σε καλο νταξειι
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 19,077 μηνύματα.
Η μόνη ωραία που είδαμε στα τελευταία 3 επεισόδια.
 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,794 μηνύματα.
Κοιτάξτε, αν δεν το παρακάνει με τις και καλά "ατάκες", εγώ πιστεύω έχει πιθανότητες. Μπέσα.
Αλλά πολύ μιλάει μωρέ... Τέσπα θα δείξει
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 22,371 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,601 μηνύματα.
Γλυκο κοριτσακι αν και λιγο λαγάκι.

Μακαρι να του πει ναι του τυπάκου, ειναι αγαθος αυτος.
 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,794 μηνύματα.
ΓΙΑΝΝΗ ΟΡΜΑ ΠΑΟΚΤΣΟΥ ΕΙΝΑΙ
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 22,371 μηνύματα.
Ποδολογία θέλει αυτός ή ποδολαγνία ;
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 19,077 μηνύματα.
ΠΩΩΩ ΡΕ ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ. ΤΗΝ ΕΥΧΗ ΜΟΥ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ.

Το πήραμε το πρωτάθλημα ρε Δημήτρη συνπαοκτσή.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 22,371 μηνύματα.

Alexandros28

Δραστήριο μέλος

Ο Alexandros28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 704 μηνύματα.
Γελάτε με το ματι εσείς, αυτός ειδε παοκ πρωταθλητη και παει να βρέξει μέσω του παοκ. Χυννννν💦
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,601 μηνύματα.
Ελα μωρη μαλακω που ηθελες και κοπλιμαν για τα ματια ενω του προετοιμαζεις πιτα για την ηλικια.
 

nearos

Διάσημο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαέστρος. Έχει γράψει 3,117 μηνύματα.
Έγραφε ποιήματα.. Να τη φέρουμε στη κουβεντούλα να εγκαινιάσουμε μια νεα ποιητικη βραδιά
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,601 μηνύματα.
"Ειναι ακριβως οτι ζητησα"

Μαλακα η μικρή διαμαντάκι. Μπράβο της
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 22,371 μηνύματα.

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,794 μηνύματα.
Πάντως ένας μίνι απολογισμός από εμένα είναι:
1ο και 2ο αποτυχίες εντελώς, εντελώς όμως (αν και διατηρώ κάποιες επιφυλάξεις για το 2ο ακόμη)
3ο αν είναι όντως τόσο εξηγημένοι και οι δύο, τους βγάζω το καπέλο. Το 3ο κρίμα είναι να μην πετύχει βασικά, φαίνονται και οι δύο τόσο καλοί.
 

nearos

Διάσημο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαέστρος. Έχει γράψει 3,117 μηνύματα.
Εχασα τα πρωτα 40 λεπτα, τι εγινε με το πρωτο;
 
Top