First Dates (2024) - Star TV

Μήτσος10

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,452 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,613 μηνύματα.

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,555 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,613 μηνύματα.

Μήτσος10

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,452 μηνύματα.
Ο Χαλαντ της Εύβοιας
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,613 μηνύματα.
Αντε το βαλα για την παρεα, βλεπω το μαγειρα τωρα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Κριμα, γιουροβιζιον το ονειρο του. Και εδειχνε νορμαλ παλικαράκι.
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,555 μηνύματα.
Ναι ετσι δειχνει, σ ευχαριστω πολύ ντάτσες μου.
Δεν κάνει τίποτα,
Και εμείς με τον Ρούντι πριν 2 εβδομάδες τραβούσαμε στον κτηνίατρο, ευτυχώς δεν ήταν κάτι επικίνδυνο, με αντιβίωση και κορτιζόνη μετα έγινε καλά. Καταλαβαίνω πως πονάει όταν το ζώο στο σπίτι δεν είναι καλά.
Εύχομαι περαστικά στον Αρμιν, γερος να είναι!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Κριμα, γιουροβιζιον το ονειρο του. Και εδειχνε νορμαλ παλικαράκι
Το χάλασε😂
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Γιατί βρε παιδί μου και φαινοσουν φυσιολογικός😂
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,613 μηνύματα.
Δεν κάνει τίποτα,
Και εμείς με τον Ρούντι πριν 2 εβδομάδες τραβούσαμε στον κτηνίατρο, ευτυχώς δεν ήταν κάτι επικίνδυνο, με αντιβίωση και κορτιζόνη μετα έγινε καλά. Καταλαβαίνω πως πονάει όταν το ζώο στο σπίτι δεν είναι καλά.
Εύχομαι περαστικά στον Αρμιν, γερος να είναι!
Κι εμεις τα ίδια, αντιφλεγμονωδη, ηρεμιστικά, αντιβιωσεις, ενεσεις, κορτιζονες, ταισμα στο στομα κατακοιτο απο την εξαντληση, ειχε εμφραξη κατω στα υδραυλικα θα πέθαινε.

Περαστικά και σε σας κι αγύριστα να ναι!
 

Μήτσος10

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,452 μηνύματα.
Εγώ όταν μου λένε φερσου φυσιολογικά περνάει αυτη
 

Μήτσος10

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,452 μηνύματα.
Αν αυτή είναι 18 εγώ είμαι τουλάχιστον 21
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,613 μηνύματα.
Απλά ντυμενη κοπέλα. Μεγαλο green flag
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Η κοπέλα ειναι μακραν πιο κουλ απο τον τυπο, ο οποιος ειναι απλα καλουλης αλλά στο τελος οπως παει θα τον δανεισει η κοπελα ταμπον για την περίοδό του
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν τρωει γλυκα και σοκολατες αλλα τρωει ζελεδάκια.

Σκοτωστε με τωρα, οχι αργότερα.
 

Μήτσος10

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,452 μηνύματα.
ΩΧ ΑΜΑΝ, ΤΙ ΑΜΑΖΌΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,613 μηνύματα.
Εμφανισιακα μου αρεσει η δευτερη διδυμη, αλλα το γενικο στυλακι της πρωτης μου αρεσει περισσοτερο.
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,555 μηνύματα.
ειχε εμφραξη κατω στα υδραυλικα θα πέθαινε.
Όχι ρε γμτ....
Στους αρσενικούς γάτους είναι πολύ σύνηθες αυτο, να φράξει ο σωλήνας από πέτρες νεφρών. Επείγουσα κατάσταση. Ο καημένος....

Εμείς δεν είχαμε τόσο επικίνδυνο, έπαθε αλλεργία και άρχισε να δαγκώνει το σώμα του οπότε έκανε πληγή μέσα σε 2 ημέρες και τρέχαμε με τα augumentin και την κορτιζόνη για να ηρεμήσει η αλλεργία. Του τα αλλάξαμε όλα, τροφή, καινούργιο αντιπαρασιτικο κολάρο (+χάπι εξωπαρασιτων). Ίσως έφταιγε που πήρε ο πατέρας μου άλλη τροφή από την συνηθισμένη που του παίρνει.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ΦΕΡΑΝΕ ΑΔΕΡΦΕΣ ΞΑΝΑ ΑΧΑΧΑΧΑΧ ΦΛΑΣΜΠΑΚ ΠΕΡΣΙΝΌ
 

Μήτσος10

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,452 μηνύματα.
What is this, a crossover episode?
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,613 μηνύματα.
Ο άλλος πρέπει να πάγωσε σε φάση "damn μου δωσαν τη λαθος αδερφή"
 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,818 μηνύματα.
Καλησπέραααα
Για πείτε, τι έχασα;
 

Μήτσος10

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,452 μηνύματα.
O Κένι Λαλα 10 χρόνια νεότερος
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Είπε ταυτόχρονα να γαμιεται και λίγο; Άκουσα καλά;
 
Top