Πώς θα αντιδρούσατε αν κάποιος/α φλέρταρε το σύντροφό σας;

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Πώς θα αντιδρούσατε αν κάποιος/α φλέρταρε το σύντροφό σας;

Ευκαιρία να την απασχολήσουν, για να πηδήξω πίσω από το μπαρ και να εξαφανιστώ στο πλήθος. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lovely_Bitch

Νεοφερμένος

Η Lovely_Bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
απ' ότι φαίνεται ειναι πολύ σπάνιο να μην συμβεί ούτε μια φορά μέσα σε μια σχέση. το θέμα είναι, αν θα θέλαμε να το ξέρουμε.
όταν υπάρχει εμπιστοσύνη, πιστεύεις πως ο συντροφος σου θα το έχει υπό ελεγχο.αν δε στο αναφέρει τι σημαίνει? το κάνει πιο ύποπτο ή πιο ασήμαντο? στην τελική ισχύει το "what you don't know, can't hurt you" ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mixalhs_1980

Νεοφερμένος

Ο Mixalhs_1980 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Δεν θα εκανα τιποτα, δεν θα ελεγα τιποτα. μεσα μου θα ενοιωθα οργη προς το πρωσοπο αυτου γιατη θα ελεγα "δεν βλεπει ο μ.........ς οτι η κοπελα συνοδευετε ??? ...οεο??: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roula.noel

Νεοφερμένος

Η roula.noel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
πηγα με τον αντρα μου σε μια συναυλια και μπροστα μας καθοτανε μια κοπελα η οποια ολη την νυχτα κοιταζε τον αντρα μου.εκεινος δεν της εδεινε καμια σημασια.αλλα ρε παιδια ποσο ξεφτιλα μπορει να ειναι να φλερταρεις καποιον που συνοδευετε?δεν εκανα τιποτα αν και με πειραξε παρα πολυ μου χαλασε ολη η διαθεση.τον εκανε και ενοιωθε αβολα,εγω απο την αλλη ηθελα να την αρπαξω αλλα τελικα κρατησα το επιπεδο μου.σημερα το σκεφτομαι περισσοτερο κυριως γιατι δεν της ειπα τιποτα και αφησα να μου χαλασει ολη η διαθεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
θα προτεινω 3ο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Είναι καθαρά θέμα αυτοεκτίμησης το να μη ζηλεύεις... όπως επίσης και θέμα εμπιστοσύνης προς το άτομο που είσαι μαζι...έχουμε 3 περιπτώσεις:

1)Αν νιώθεις λίγος εσυ έχεις το πρόβλημα και όχι η σύντροφος σου..
2)Αν είναι πουτ****κι γτ είσαι μαζί της... δρόμο..
3)Αν συμβαίνουν και τα 2 πας για αυτοκτονία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ποσες αρνητικες θα φαω, αν πω οτι με εξιταρει να τον θελουν και αλλες και να τον εχω μονο εγω??
:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
αρνητικές θα τρωγες αν έλεγες ότι θες να τς ξεμαλλιάσεις τς άλλες:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Εγω δεν μπορω να καταλαβω ποιο το νοημα να την πεσει καποιος σε καποια την ωρα που ειναι ο συντροφο της παρων. Πιστευει οτι η κοπελα ετσι ξαθνικα θα αφησει τον συντροφο της και θα φυγει με αυτον; Στην καλλιτερη περιπτωση θα γινει ο "δραστης" ρομπα ..

lol ετσι λες?

i beg to differ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Νομίζω πως από την μία θα κολακευόμουν που το αγοράκι μου το θέλουν και άλλες αλλά με εμένα είναι ερωτευμένος αλλά απο την άλλη θα σκύλιαζα γιατί τον θέλω μόνο για μένα... :ropalo:

Υ.Γ: δεν είμαι εγωίστρια βρε παιδια... :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Δεν θα έκανα και τίποτα ιδιαίτερο. Εμένα με εκνεύριζε όταν έβλεπα τους εκάστοτε φιλενάδους μου να με σφιχταγκαλιάζουν και να με τρελαίνουν στα φιλιά όταν έβλεπαν να με κοιτάει κάποιος ή όταν έστω ζήλευαν κάποιον. Δεν θα έκανα κάτι, φλερτ θα ήταν, δεν θα τον χούφτωνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Φανταζομαι δε θα ηθελες ο εκαστοτε συντροφος σου να ενδιδει στο φλερτ αυτο που αναφερεις, σωστα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Δεν ενέδωσα ποτέ σε φλερτ ενώ ήμουν σε σχέση. Εννοώ ότι δεν θα τρελαινόμουν επειδή κάποια θα τον φλέρταρε ενώ βλέπει ότι είμαστε μαζί. Εάν έβλεπα ότι ο εκάστοτε σύντροφός μου ανταποκρινόταν στο φλερτ πάλι δεν θα γινόμουν κατίνα και υστερική απλά θα πετούσα καμια μπηχτή. Το πολύ πολύ. Σε φάση "φίλος, πάνε χούφτωστην κιόλα ναούμε. Εγώ πάω για βρούβες." (ναι οκ, όχι έτσι ακριβώς)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
ααα σιχαινομαι τις κοπελιτσες που τα κανουν αυτα σε ζευγαρια:mad: γιατι μου τυχε και μενα μια τετοια και την αντεξα μια δυο τρεις... μετα πολυ απλα επαιξα με το iq της που δεν διεθεται ως φυσικον και εγινε απο μονη της ρεζιλι... :whistle: να μαθει να μην χωνει τη μουρη της εκει που δεν πρεπει..

υπο αλλες συνθηκες αν πραγματικα νοιαζομαι για τον αλλο και γινει κατι τετοιο θα γινω τουρκος. αλλα θα κρατηθω να μην την πιασω απο το μαλλι. δεν τις μπορω κατι τετοιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
μετα πολυ απλα επαιξα με το iq της που δεν διεθεται ως φυσικον και εγινε απο μονη της ρεζιλι... :whistle:

Δηλαδή τι έκανες; Ενδιαφέρουσα ιστορία μυρίζομαι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paokman

Νεοφερμένος

Ο paokman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Ζηλεύω κι εκνευρίζομαι...και φαίνεται! Όταν μια κοπέλλα συνοδεύεται, τότε είναι off-limits. Όποιος έχει άλλη γνώμη θα υποστεί τις συνέπειες. Να φλερτάρει τη σύντροφό μου; Ανήκουστο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,058 μηνύματα.
Θα της χάριζα από αυτά τα φαρμακερά μου βλέμματα που σκοτώνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Θα ήθελα να απαντήσω πως δεν θα έκανα τίποτα, αλλά ειδικά αν μιλάμε για τον τωρινό μου σύντροφο, τα πράγματα θα ήταν πολύ σκούρα. :P
Το κακό όμως είναι πως επειδή θέλω πάντα να κρατάω ένα επίπεδο, μάλλον απλά θα του έδινα ένα πολύ παθιασμένο φιλί στο στόμα για να καταλάβει η άλλη πως είναι και πολύ πιασμένος και πολύ δοσμένος. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Νομιζω οτι θα της τραβαγα τα βυζια μεχρι να βγει η σιλικονη:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Θα την φλέρταρα κι εγώ :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top