AntiFitness Thread!

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 23,811 μηνύματα.
Α εγώ δεν τη πατάω πλέον, κάνω τη μέθοδο του πιάτου, μέτρησα πόσο έφαγα δηλαδή.

Και εντάξει όλα αυτά δεν είναι για εμένα, έχουμε και μια ντουλάπα στο σπίτι, τον αδερφό μου 🤣

Και κοντά στη γλάστρα ποτιζεται και ο βασιλικός, οπότε θα φάει και ο Παναγιώτης 🤣

Τι να σ πω αυτό το πραγμα δεν το χα ξαναζήσει. Ήταν στην κουλτουρα της.
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,950 μηνύματα.
Τι να σ πω αυτό το πραγμα δεν το χα ξαναζήσει. Ήταν στην κουλτουρα της.
Και εμείς έτσι είμαστε, οι πόντιοι και οι Ηπειρώτες τα έχουν πολυ αυτά! Εμείς είμαστε πόντιοι

Και η γιαγιά μου τα ίδια.

Αλλά δεν βάζει κωλο κάτω καμια και γιαγιά μαμά είναι πολύ καλοστεκουμενες και κρατάνε σώμα ❤🫶🏼
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,624 μηνύματα.
Όταν πας επίσκεψη πια στη μανούλα πλέον ❤️

Αχ βρε μαμά μου σε αγαπω ❤️❤️

Χειροποίητα σνίτσελ με πατάτες τηγανιτές, λουκανικοπιτακια χειροποιητα με ζυμαράκι και τα άλλα με τυρί και αλλαντικά.

ξέρω, τιγκα στα παχυντικα, αλλά είναι αγνά της μαμάς 🫶
View attachment 133105
Χρυσοχερα η μαμά!!
Πεντανόστιμα!
Θέλω την συνταγή για τα ζυμαρακια από τα λουκανικοπιτακια και τα τυροπιτάκια.
Και για το πανάρισμα του σνίτσελ.
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,431 μηνύματα.
Όταν πας επίσκεψη πια στη μανούλα πλέον ❤️

Αχ βρε μαμά μου σε αγαπω ❤️❤️

Χειροποίητα σνίτσελ με πατάτες τηγανιτές, λουκανικοπιτακια χειροποιητα με ζυμαράκι και τα άλλα με τυρί και αλλαντικά.

ξέρω, τιγκα στα παχυντικα, αλλά είναι αγνά της μαμάς 🫶
View attachment 133105
Μου έκανες να μου λείπει το σπίτι μου ακόμα πιο πολύ, ένας μήνας έμεινε :tongue:

Εντωμεταξύ η μητέρα μου μαγειρεύει ακριβώς τα ίδια αντε και μια σαλάτα και το κακό είναι ότι μέσα σε τρεις μήνες παίρνω σχεδόν 12 κιλά (αλλά μέσα στη χρονιά τα χανω)
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,950 μηνύματα.
Χρυσοχερα η μαμά!!
Πεντανόστιμα!
Θέλω την συνταγή για τα ζυμαρακια από τα λουκανικοπιτακια και τα τυροπιτάκια.
Και για το πανάρισμα του σνίτσελ.
Θα στα στείλωωω
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μου έκανες να μου λείπει το σπίτι μου ακόμα πιο πολύ, ένας μήνας έμεινε :tongue:

Εντωμεταξύ η μητέρα μου μαγειρεύει ακριβώς τα ίδια αντε και μια σαλάτα και το κακό είναι ότι μέσα σε τρεις μήνες παίρνω σχεδόν 12 κιλά (αλλά μέσα στη χρονιά τα χανω)
Εμείς δεν προλαβαίνουμε πολλά από τον αδερφό μου και συνήθως τα μοιράζει και σε φίλους!

Αλλά ναι, θέλει προσοχή αλλιώς ξεφεύγεις

Με το καλό να πας στο σπίτι!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,813 μηνύματα.
Δεν το λες και αντι-fitness αλλά, αγαπημένη Ταϋλάνδη και σήμερα...

1000002013.jpg
 

glayki

Περιβόητο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 4,765 μηνύματα.
Θα στα στείλωωω
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Εμείς δεν προλαβαίνουμε πολλά από τον αδερφό μου και συνήθως τα μοιράζει και σε φίλους!

Αλλά ναι, θέλει προσοχή αλλιώς ξεφεύγεις

Με το καλό να πας στο σπίτι!
Τουλάχιστον χορταίνει το μάτι και η όσφρηση
Εγώ πάλι, όταν κάνω, με τρεις άνδρες εξαφανίζονται σε χρόνο ρεκόρ
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,950 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 23,811 μηνύματα.
Και εμείς έτσι είμαστε, οι πόντιοι και οι Ηπειρώτες τα έχουν πολυ αυτά! Εμείς είμαστε πόντιοι

Και η γιαγιά μου τα ίδια.

Αλλά δεν βάζει κωλο κάτω καμια και γιαγιά μαμά είναι πολύ καλοστεκουμενες και κρατάνε σώμα ❤🫶🏼

Είναι αυτο που λέμε "Φάγαμε πολύ ψωμί εκεινη τη περίοδο - φάγαμε καλά."

καλα να ναι και οι δυό τους... μάνα και κόρη δηλαδή. Για αυτο σ λέω εγω τις συμπαθώ τις μαμάδες των συντρόφων. Και πάντα έχω ανοιχτή γραμμή και κοντινή επαφή.

Αν η μαμα βλέπει οτι αγαπάς τη κορη και τη φροντιζεις.... θα γινει μετά "χαλί" που λέει ο λόγος.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,813 μηνύματα.
Άρμιν και anti fitness:

"Μμμμ για να δούμε τι λέει αυτό το τσουρεκάκι!"

1000002017.jpg


"Μπα, φέρε μου καμιά ντόμινος ρε μάστορα και άσε τα τσουρέκια!"

1000002019.jpg
 

glayki

Περιβόητο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 4,765 μηνύματα.
Άρμιν και anti fitness:

"Μμμμ για να δούμε τι λέει αυτό το τσουρεκάκι!"

View attachment 133109

"Μπα, φέρε μου καμιά ντόμινος ρε μάστορα και άσε τα τσουρέκια!"

View attachment 133110
Η ξινίλα στην έκφραση των γατιών, όταν τους προτείνεις γλυκά είναι όλα τα λεφτά. Πάντως κλασικά προβλέψιμες, μόλις σε δουν να τρως κρεατοψαρια το μάτι γουρλωνει και κάθονται πάνω από το κεφάλι σου μετρώντας τις μπουκιές τύπου " Άντε γαμώτο τι περιμένεις για να μου δώσεις το μισό;"
 

Wonderkid

Διακεκριμένο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,642 μηνύματα.
IMG_20230708_222706.jpg

καλό είναι πού και πού κάνα cheat meal..
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 23,811 μηνύματα.
Καλο ναι αλλά καμια φορα λες ένα cheat meal και ως το βράδυ έχεις καταπιει μια ντομινος 2 πιτογυρα και μια κρεπα 😄😄
 

Wonderkid

Διακεκριμένο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,642 μηνύματα.

Skiyo

Διάσημο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,176 μηνύματα.
Τρελαίνομαι για γιαουρτλου κεμπάπ παρόλο που παίρνω σπάνια.
1000005009.jpg
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 23,811 μηνύματα.
IMG_20240601_221738.jpg


Μήτσο γείτονα στο Στέφανο! Είναι απόψε!

Πατατοσαλάτα φετουλα σαγανάκι με μπούκοβο αρνί κοντοσουβλι χορταρακια κ παμεεε για ζέσταμα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Κυρίως ματσ

IMG_20240601_222518.jpg


Το καθαρίσω ευκολα κτυπησα και το μισό αρνάκι

Άνοιξε την όρεξη σήμερα η προπονηση.

IMG_20240601_223553.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,512 μηνύματα.
View attachment 133277

Μήτσο γείτονα στο Στέφανο! Είναι απόψε!

Πατατοσαλάτα φετουλα σαγανάκι με μπούκοβο αρνί κοντοσουβλι χορταρακια κ παμεεε για ζέσταμα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Κυρίως ματσ

View attachment 133279

Το καθαρίσω ευκολα κτυπησα και το μισό αρνάκι

Άνοιξε την όρεξη σήμερα η προπονηση.

View attachment 133280

μετά το αρνί, κοτόπουλο; δεν σου φάνηκε άνοστο; :tongue:
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 23,811 μηνύματα.

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,512 μηνύματα.

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,761 μηνύματα.
Για εμένα το πιο νόστιμο παγωτό.😁😁

IMG_6060.jpeg
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top