Fitness Thread!

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 22,362 μηνύματα.
Είχα κάτι ενοχλήσεις στον αυχένα το Σαββατό... βασικά κατάπινα και ένιωθα οτι καταπίνω πέτρες αλλα τωρα είμαι εντάξει. Οποτε είπα σημερα να πάω για προπόνηση χεριών....

Αλλα επειδή με τρώει ο κώλος μου , ενω είπα οτι δεν θα κάνω πιέσεις ώμων (γιατι οσο και να το κάνεις ακομη και σε καθιστή θέση πιέζεται ο αυχένας) τελικά έβαλα και έκανα. :laugh:

Δεν εβαλα πολλά κιλα όμως εβαλα 50 κιλά στο μηχάνημα και έκανα επαναληψεις ... στα δύο σετ που επαιξα αυτο το βάρος εκανα τη μια 17 επαναληψεις και την αλλη 13 με ωραία τεχνική.

1718741666868.jpg


1. EKTASEIS ΤΡΙΚΕΦΑΛΩΝ ΣΕ ΤΡΟΧΑΛΙΑ
45 κιλά για 15
45 κιλά για 12
40 κιλά για 12
40 κιλά για 12


2. ΠΙΕΣΕΙΣ ΩΜΩΝ ΣΕ ΜΗΧΑΝΗΜΑ
50 κιλά για 17
50 για 13
45 για 13
45 για 10


3. ΠΙΕΣΕΙΣ ΤΡΙΚ. ΣΕ ΜΗΧΑΝΗΜΑ
45 κιλά για 15
50 κιλά για 14
50 κιλά για 12
50 κιλά για 10


4. ΕΚΤΑΣΕΙΣ ΩΜΩΝ ΜΕ αλτηρες
15 κιλά / χέρι για 15
15 κιλά / χέρι για 13
12.5 για 13
12.5 για 12


5. ΚΑΜΨΕΙΣ ΔΙΚΕΦΑΛΩΝ ΜΕ ΑΛΤΗΡΕΣ
15 κιλά / χέρι για 13
15 κιλά / χέρι για 12
12.5 για 12
12.5 για 12


6. ΚΑΜΨΕΙΣ ΔΙΚΕΦΑΛΩΝ ΑΥΤΟΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΚΑΘΙΣΤΟΣ
12.5 κιλά για 20
12.5 για 15 δισέτ 10 κιλά για 10
12.5 για 10


τέλος προπόνησης - διατάσεις.

Μια χαρά ο αυχένας.

Αυριο θα πάω για πόδια.... Πέμπτη για πλάτη

Σαββατο στήθος μπαίνουμε πάγκο θα επιχειρησω στα 90.

Τα έχω κάνει για 6 φορές στο παρελθόν. Ελπιζω να εχω μεινει σε αυτό. Αν ειμαι σε αυτό σε επομενη προπονηση θα μπούμε στα 95 και τέλος για φέτος. 4 καλές θέλω στα 95 :D

Ελπιζω να μην τα νιώσω πολλύ βαριά :P
 
Τελευταία επεξεργασία:

kwstantinina__

Νεοφερμένος

Η kwstantinina__ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Αν όντως είσαι σε θερμιδικό έλλειμμα και δε χάνεις μίλα με ενδοκρινολόγο.
Αυτό σκέφτηκα κι εγώ μήπως είναι ορμονολογικο το θέμα...

Νιώθω συνέχεια πρησμένη και βαριά παρόλο που τρώω μετρημένα και κινούμαι αρκετά μπορώ να πω, κάνω ποδήλατο κλπ...
Βέβαια τελευταία είμαι πολύ στρεσαρισμενη γενικά, δεν ξέρω αν παίζει ρόλο κι αυτό.
Ζυγιζομαστε την ίδια μέρα και ώρα κατά προτιμηση μετά από 8 ώρες υπνο 9-10 το πρωι όχι ξενυχτι αφου έχουμε παει τουαλέτα και χωρίς να έχουμε φάει η πιει νερό.

Ωχ, εγώ ζυγίζομαι μια φορά την εβδομάδα. Έχω κάτι μικρά βαρακιά στο σπίτι και προσπαθώ να γυμνάζομαι λίγο, ίσως αυτό που χάνω αποκτώ σε μυϊκή μάζα; Εκτός κι αν πρέπει να κατέβω πιο κάτω από τις 1350 θερμίδες...
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 22,362 μηνύματα.
Αυτό σκέφτηκα κι εγώ μήπως είναι ορμονολογικο το θέμα...

Νιώθω συνέχεια πρησμένη και βαριά παρόλο που τρώω μετρημένα και κινούμαι αρκετά μπορώ να πω, κάνω ποδήλατο κλπ...
Βέβαια τελευταία είμαι πολύ στρεσαρισμενη γενικά, δεν ξέρω αν παίζει ρόλο κι αυτό.


Ωχ, εγώ ζυγίζομαι μια φορά την εβδομάδα. Έχω κάτι μικρά βαρακιά στο σπίτι και προσπαθώ να γυμνάζομαι λίγο, ίσως αυτό που χάνω αποκτώ σε μυϊκή μάζα; Εκτός κι αν πρέπει να κατέβω πιο κάτω από τις 1350 θερμίδες...

Πιο κάτω απο τις 1350 θερμίδες θα λιποθυμήσεις καμια μέρα....

Αμα θέλεις μπές στο myfitnesspal κάνε εναν λογαριασμό βάλε ηλικια - υψος - κιλά - το επάγγελμα που κάνεις και οτι άλλο στοιχείο σου ζητήσει και το φύλο γυναίκα εννοείται και θα σου βγάλει τις θερμίδες συντήρησης. (Στο στόχο βάλε maintanance - same weight).

Απο εκει μπορείς να αφαιρέσεις 200 θερμίδες την ημέρα για να είσαι σε ενα νορμάλ έλλειμα.

Πάρε μια ζυγαριά δωματίου και ζυγίσου 1 φορά την εβδομάδα μετά απο 8 ωρες ύπνο (καλό) , νηστική - το πρωι και χωρίς ρούχα. Την επομενη βδομάδα ζυγίσου στις ίδιες ακριβώς καταστάσεις. Αμα έχεις χάσει πάνω απο 700-800gr την εβδομάδα ανέβασε λίγο το φαγητό (+100 θερμίδες) ενα γιαουρτάκι.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Έχω κάτι μικρά βαρακιά στο σπίτι και προσπαθώ να γυμνάζομαι λίγο, ίσως αυτό που χάνω αποκτώ σε μυϊκή μάζα;

Μπράβο σου που γυμνάζεσαι , ειναι πολύ ωραίο αλλα όχι.

Μυική μάζα αποκτάς (μετά απο κόπο) όταν κάνεις προπόνηση αποκλειστικά για το κτίσιμο μυικής μάζας

το οποίο θελει περισσότερο εξοπλισμό απο αυτον που έχεις τώρα ή τελοςπαντων αυτό τον εξοπλισμό αλλα με ένα δομημένο προγραμμα γυμναστικής εβδομαδιαίο προσαρμοσμένο στις ανάγκες του κορμιού και του επιπέδου σου.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 22,362 μηνύματα.
Προπόνηση Μαρτιου

Πάγκος στα 90 κιλα για 6


Το σαββατο θέλω να κάνω 7! Εχω καιρό α κάνω τόσα κιλά.

Και αν παει καλα θα μπουμε σε καμία δεκαριά μέρες στα 95 και τέλος για φέτος.

Και επειδή η προπονηση θέλει φαγητό! Προετοιμάζομαι με αναπλήρωση υδατάνθρακα 😄

Pizza 🍕 special Baker από σκλαβενιτη απίστευτη και φθηνή.

Και μισό λίτρο πορτοκαλαδα. Παγωμένη πωπωπω

Ερχομαι σε οργασμό!!!!!! Μμμμμμμμ

Μμμμμμ αχ αχ αχ 😌
 

Συνημμένα

  • IMG_20240620_195647.jpg
    IMG_20240620_195647.jpg
    845.8 KB · Εμφανίσεις: 23

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,442 μηνύματα.
Καλημέρα! Upper σήμερα..
1.Πιέσεις Στήθους σε επικλινές μηχάνημα
45 για 12
45 για 12
45 για 12
45 για 12

2.Εμπροσθολαίμιες Έλξεις τροχαλίας για πλάτη
45 για 12
45 για 12
45 για 12
45 για 12

3.Πιέσεις Ώμων σε μηχάνημα
35 για 12
35 για 12
35 για 12

4.Πιέσεις Τρικέφαλων με σχοινί, στην τροχαλία
14 για 8
14 για 6
14 για 6

5.Σφυροειδείς Κάμψεις Δικέφαλων με αλτήρες
10 για 8
10 για 8
9 για 8
9 για 8

6.Ροκανίσματα Κοιλιακών σε επικλινή πάγκο
12, 12, 12 με 5kg plate

7.Στροφές Κορμού σε μηχάνημα για πλάγιους κοιλιακούς
45 για 10
45 για 10
45 για 10

8.Εκτάσεις Ραχιαίων
12, 12, 12 με 5kg plate

Διαλείμματα στα μηχανήματα 1min 30sec και στα ελεύθερα βάρη 1min. Πρώτη προπόνηση με κλεισμένα τα 22. Συνεχίζουμε δυνατά!
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 22,362 μηνύματα.
πΩΠΩ και βαριεμαι να κανω πόδια σημερα... μαλλον δεν θα κάνω.

Αυριο ειναι η καλή προπόνηση. Για να δουμε.

Θα περάσω απο ενα φαρμακείο στη Καλλιθέα που έχει τις μπάρες πρωτεϊνης σοκολατα 1.18 τη καθεμια.
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,442 μηνύματα.
@Devil σκέφτομαι να εντάξω και αυτή την άσκηση για πλάτη με αλτήρες στο πρόγραμμα.
Άποψη;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

πΩΠΩ και βαριεμαι να κανω πόδια σημερα... μαλλον δεν θα κάνω.
1 φορά τη βδομάδα πιστεύω είναι καλή μία leg day
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 22,362 μηνύματα.
@Devil σκέφτομαι να εντάξω και αυτή την άσκηση για πλάτη με αλτήρες στο πρόγραμμα.
Άποψη;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


1 φορά τη βδομάδα πιστεύω είναι καλή μία leg day

οΥΤΕ ΑΥΤΟ δεν προλαβαίνω να κάνω κάποιες φορές.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@Devil σκέφτομαι να εντάξω και αυτή την άσκηση για πλάτη με αλτήρες στο πρόγραμμα.
Άποψη;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πολύ ωραία άσκηση.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ευτυχως έχω φορτωμένα πόδια και με παίρνει να κάνω σκιπ κάνα leg day.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

προχθεσινη προπόνηση πλάτης

1. Bent over single arm row με αλτήρες

32.5 για 17
32.5 για 13
32.5 για 12
32.5 για 10


2. Row σε τροχαλια
12 τουβλάκια για 14 (11 την προηγουμενη φορά)
11 για 14
10 για 12
10 για 12


3. Row σε μηχάνημα με ελευθερα βάρη
42.5 κιλά σε καθε χέρι ξεχωριστά για 14
42.5 για 12
40 για 12
40 για 10

Εκκρεμει μια άσκηση ακομη Πλατης θα τη κανω αύριο.... θα την εκανα προχθές αλλα ειχε πάρει η ωρα 10.25 και ηθελε να κλείσει. Και αλλη μια εκτασεις ραχιαιων.
 
Τελευταία επεξεργασία:

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,560 μηνύματα.
Η καλύτερη σαλάτα που έχω φάει. Την συνόδευσα με γιαούρτι στραγγιστο 2%
IMG_20240621_160800.jpg


IMG_20240621_161134.jpg
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 22,362 μηνύματα.
Προετοιμασία για αυριο...

Μακαρόνια ολικής τόνος, τριμμένο τυρί Μίλνερ χαμηλά λιπαρά λαδακι λίγο πελτε λίγο βασιλικό και μια γαβάθα σπανάκι και βέβαια παγωμένη κοκα κολα λαιτ.

Μετά τη δουλειά είναι σκέτη απόλαυση. Απόψε θα κοιμηθω νωρίς δεν έχει βραδινές τσάρκες γιατί αυριο θα παιξει προπονηση και θέλω να είμαι ξεκουραστος. Ελπίζω να σας ανεβάσω βιντεακι με ένα σετ στα 90 κιλά στο παγκο για 7 επαναλήψεις.

Για να δουμε.

Καλο φαγητό, καλο υπνο και καλή ψυχολογία. Και όχι αλκοόλ το βράδυ δεν θα βγω απόψε όπως έγραψα.
 

Συνημμένα

  • IMG_20240621_172651.jpg
    IMG_20240621_172651.jpg
    905.1 KB · Εμφανίσεις: 13

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,442 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 22,362 μηνύματα.
Ότι πρέπει:cool:

Με προβληματίζει η ζέστη για την αυριανή πριοπόνηση.

Κανονικά σε τέτοιες συνθήκες δεν πρέπει να ζοριζόμαστε αν και εκεινη την ωρα θα έχει μέσα κλιματισμό.
Θα παω να μετρήσω λίγο τη πίεση και τις σφύξεις ετσι για να δώ.

Δεν εχω πίεση.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 22,362 μηνύματα.
Η πίεση ειναι η μεγάλη στο 11 και η μικρή σταθερά κάτω απο 7 .

Εκει 6.5 με 6.8

Σφύξεις 75-80.

Καλά σε γενικές γραμμές.... νταξει κοιμήθηκα λίγο σα γουρουνι το απογευμα ενα 2ωρο θα παω τωρα να κανω λίγο νυχτερινό ποδηλατάκι εχει δροσούλα και θα γυρισω και θα φαω την πρωτεϊνη μου κρέμα φράουλα.

Ουσιαστικα κρέμα γιωτης ειναι της στιγμής... +1 scoop πρωτεινη + ανακατεμένη σε 250 μλ ασπράδι παστεριωμένο.

Δε ξερω αν τα πρωτεϊνάδικα έχουν σκόνη τέτοια για κρέμα της στιγμής με γευση φράουλα να γλιτώνουν τους 93γρ Υδατανθρακες στα 100 ΑΛΛΑ Ας ΠΟΎΜΕ οτι τωρα επιβάλλεται γιατι ολο αυτο τον υδατανθρακα αυριο θα τον χρησιμοποίησω.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 22,362 μηνύματα.
Νυχτερινή βόλτα!
 

Συνημμένα

  • VID_20240621_223549.mp4
    34.2 MB · Εμφανίσεις: 0

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 22,362 μηνύματα.
Σημερινή προπονηση στήθους

Πάγκος στα 90 κιλά με σωματικό βάρος τα 80.5 σήμερα το πρωι που ζυγιστηκα.

7 επαναλήψεις!!! PR!

Έβγαλα τον βρυχηθμο του Πανθηρα και ξαπλωσα στον παγκο !

Τι ωραία μουνάρα που είναι η μπάρα! Θέλω να παιξω παθιασμενα μαζί της!!! Μουχαχαχα

 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,442 μηνύματα.
Σημερινή προπονηση στήθους

Πάγκος στα 90 κιλά με σωματικό βάρος τα 80.5 σήμερα το πρωι που ζυγιστηκα.

7 επαναλήψεις!!! PR!

Έβγαλα τον βρυχηθμο του Πανθηρα και ξαπλωσα στον παγκο !

Τι ωραία μουνάρα που είναι η μπάρα! Θέλω να παιξω παθιασμενα μαζί της!!! Μουχαχαχα

Πολύ δυνατός!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Έχω μια απορία.. επειδή δε μετράω ποτέ θερμίδες που προσλαμβάνω ημερησίως, είναι απαραίτητο για να ξέρω πότε πετυχαίνω ανάπτυξη μυικής μάζας ή γράμμωση, με βάση τις προπονήσεις μου; Ή μπορώ προσεγγιστικά να ξέρω πού βρίσκομαι;
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 22,362 μηνύματα.
Ανάπτυξη μυικής μάζας πετυχαίνεις όταν σηκώνεις περισσότερα βάρη στο γυμναστήριο. Αυτος ειναι ο πιο straight forward τροπος να αντιληφθείς οτι είσαι μυικά πιο ανεπτυγμένος.

Σαν φυσικοί αθλητές αργούμε να έχουμε πρόοδο και επισης ειναι πολύ έυκολο να πάρουμε λίπος αν παχύνουμε. Το σώμα δουλευει ΤΕΛΕΙΩΣ διαφορετικά απο ενα σώμα που βρίσκεται σε κύκλο χρήσης αναβολικών ουσιών.

Δυστυχως στο γιουτιούμπ κυκλοφορεί πολύ ψέμμα και παραπλανούν το κόσμο.

Αν μπορείς και προοδεύεις στο ίδιο σωματικό βάρος δεν χρειάζεται να πάρεις παραπάνω κιλά... αν όμως έχεις κολλήσει και νιώθεις ότι θέλεις μια ενίσχυση μπορείς να χρησιμοποιήσεις το πλεόνασμα θερμιδών περίπου 200-300 πάνω απο τη συντήρηση ως ενα boost για να αυξήσεις και τις επιδόσεις σου στο γυμναστήριο.

Ας πούμε εγω απο χειμώνα δε νομίζω οτι μπορώ να κάνω μεγαλύτερα νούμερα στον πάγκο πχ 100 κιλά για 5-6 επαναληψεις αν δεν το ρίξω στο φαγητό. Οπότε θα το ριξω λίγο στο φαγητό θα βάλω σίγουρα και λίπος το οποίο μετά θα κόψω (στη φάση της πείνας) για να μείνει αυτο που έβαλα.

Νομιζω οτι έτσι λειτουργεί κάπως το πράγμα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πολύ δυνατός!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ευχαριστώ η αλήθεια ειναι οτι κάνω χρόνια για να μπορώ να φτάσω σε αυτό το σημείο.
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,442 μηνύματα.
Σαν φυσικοί αθλητές αργούμε να έχουμε πρόοδο και επισης ειναι πολύ έυκολο να πάρουμε λίπος αν παχύνουμε. Το σώμα δουλευει ΤΕΛΕΙΩΣ διαφορετικά απο ενα σώμα που βρίσκεται σε κύκλο χρήσης αναβολικών ουσιών.
Πλάκα πλάκα, όντως οι περισσότεροι που έχω δει στο γυμναστήριο με αρκετή μυϊκή μάζα, έχουν κοιλίτσα..
Οπότε, δε γλιτώνεις μάλλον σα φυσικός το να βάλεις λίπος, με θερμιδικό πλεόνασμα. Βέβαια δεν είμαι γνώστης, οπότε μπορεί να λέω και βλακείες. Αλλά γενικά το έχω παρατηρήσει.

Επίσης, κάτι άλλο που έχω προσέξει είναι πως μάλλον η πλειοψηφία που επιθυμεί να χτίσει μυϊκή μάζα, κατευθύνεται περισσότερο προς το dirty bulk, παρά στο clean.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 22,362 μηνύματα.
Πλάκα πλάκα, όντως οι περισσότεροι που έχω δει στο γυμναστήριο με αρκετή μυϊκή μάζα, έχουν κοιλίτσα..
Οπότε, δε γλιτώνεις μάλλον σα φυσικός το να βάλεις λίπος, με θερμιδικό πλεόνασμα. Βέβαια δεν είμαι γνώστης, οπότε μπορεί να λέω και βλακείες. Αλλά γενικά το έχω παρατηρήσει.

Καθόλου βλακείες δεν λές, θα βάλεις 100% λίπος. Απλα διαφέρει το πόσο θα βάλεις.

Επίσης, κάτι άλλο που έχω προσέξει είναι πως μάλλον η πλειοψηφία που επιθυμεί να χτίσει μυϊκή μάζα, κατευθύνεται περισσότερο προς το dirty bulk, παρά στο clean.

Ειναι λιχούδηδες για αυτό. Το clean ειναι η συντηρηση σου που έτρωγες καθαρά + 100 γρ κοτοπουλο παραπάνω ή ενα γιαουρτάκι.

Αυτο ειναι το θερμιδικό πλεόνασμα. Τωρα αν ο αλλος τρώει κοτόπιτες και πιτόγυρα με κοτόπουλο και νομίζει οτι γίνονται μύς τι να του πείς :P
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,442 μηνύματα.
Καλησπέρα ομάδα! Upper σήμερα.

1.Κωπηλατική στο μηχάνημα
30 για 10
30 για 10
30 για 10
30 για 10

2.Εκτάσεις Στήθους στο pec fly
45 για 10
45 για 10
45 για 8
45 για 8

3.Πιέσεις Τρικέφαλων με σχοινί, στην τροχαλία
14 για 10
14 για 10
14 για 8
14 για 8

4.Πιέσεις Ώμων στο μηχάνημα
35 για 12
35 για 12

5.Κάμψεις Δικέφαλων με μπάρα
15 για 10
15 για 6
15 για 6
15 για 5

6.Ροκανίσματα Κοιλιακών σε επικλινή πάγκο
12, 12, 12 με 5kg plate

7.Εκτάσεις Ραχιαίων
12, 12, 12 με 5kg plate
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top